sposoby na wywolanie miesiaczki

Baza znalezionych haseł

Gwiazdy w reklamach

Temat: Spóźnia mi się miesiączka
O to chodzi, że pójście do ginekologa jest bardzo nieprzyjemnym przeżyciem...:/ Wolałabym coś innego. Znacie jakieś sposoby na wywołanie miesiączki?
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=38666Temat: domowe sposoby na wywołanie miesiączki!
ja pytam sie powaznie a jak chcesz sobie leciec w banie to sie nie wypowiadaj! ja wiem co pisze! co takiego napisalam ze mowisz mi o zbieraniu na wozek? pytalam sie do cholery czy jestem w ciazy? albo czy zaszlam w ciaze przez palec?? pytam sie o domowe sposoby na wywolanie miesiaczki i czy luteina jest na recepte! jest roznica co nie??
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=9782


Temat: domowe sposoby na wywołanie miesiączki!
">ja pytam sie powaznie a jak chcesz sobie leciec w banie to sie nie wypowiadaj! ja wiem co pisze! nie?? ">wypowiadaj sie ile wlezie jak ci ulzy,ale na temat! ja nie zalozylam tego tematu zeby sie z kims uzerac! Jaka Cięta Riposta, ło rany ło rany ło rety :D Domowe sposoby na wywołanie miesiączki? Hmmmm... Chyba nie istnieją. Ew. jakieś leki rozrzedzające krew, ale trzeba uważać, bo sie wykrwawisz.... Aspiryna, na przykład. ALE MÓWIĘ! OSTROŻNIE!!! PS. Nie lepiej załatwić to u lekarza?
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=9782


Temat: domowe sposoby na wywołanie miesiączki!
czy znacie jakies domowe sposoby na wywolanie miesiaczki? mi spoznia sie juz 12 dzien! to raczej z powodu stresu bo w ciazy nie jestem! zrobilam test 9 dni po dniu spodziewanej miesiaczki i wynik byl negatywny! a okresu jak nie bylo tak nie ma! mam straszne bole brzucha i krzyza! bola mnie piersi i uda! nigdy nie mialam takich bolow menstruacyjnych! wiecie moze czy luteina jest tylko na recepte?
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=9782Cytat

I oto okazało się, że tylko życie podobne do życia innych i tonące w nim bez śladu jest życiem prawdziwym, że szczęście wyobcowane nie jest szczęściem (. . . ). [o życiu w Moskwie podczas dużego głodu] Borys Pasternak

Meta